17 stycznia 2009

Projekt i smakowita niespodziewajka.

Obiecałam pokazać w weekend i tak też robię ;) Zacznę od tego, że na wiosnę planujemy remont. Uwzględniamy w nim również miejsce na moją własną, osobistą pracownię (hip hip hurra !). Już zaczynam obmyślać, jak ja urządzę ... I w związku z tym, rozpoczęłam mały 'projekt'. Ostatnio zrobiłam taki oto kolaż, a tak mi się ta technika spodobała (chociaż ocenę moich prób pozostawię wam), że zrobię jeszcze parę takich - i wystawię jako stałą ekspozycję w moim nowym pokoju ;) (mam nadzieję, że do tego czasu nie zmienię zdania i nie wymyślę czegoś nowego ... tyle pracy na marne xD).Tło to stare gazety (cięte moim nowym zestawem. Ach, jak to dobrze nie musieć męczyć się dwa razy dłużej z nożyczkami xD). Ćwieki, kwiatki prima, brokat, cekiny, kryształki ze starego paska, lakiery do paznokci, metalowa ramka (pod nią jest rub-on'owy napis 'free spirit' niezbyt widoczny na tym tle ;/), różne napisy, czarny i żółty tusz ... Pomazane, pochlapane, mogłam się swobodnie wyżyc artystycznie ;).

No i jeszcze jedno ... Dzisiejszy wytwór mojej mamy - cały dom pachnie pączkami xD. Kształty maja dość nieforemne, ale za to jak smakują .


I tyle na dziś xD. Buziole :*
xoxo

2 komentarze:

Juunka pisze...

Marilyn!! Suuuuper, na prawdę!! A pracowni oczywiście straszliwie zazdraszczam ;]

Anonimowy pisze...

Ale śliiiczne ;** Jakbyś miała czas, to ja nie miałabym nic przeciwko, żeby takie podobne zawisło na mojej nowej tablicy xDD (ładnie prosi) xD Pączki bardzo smakowicie wyglądają xD

;**