23 lutego 2009

Aleee buty ;)

Pamiętacie sesję butową, którą pokazywałam tu na blogu przed świętami ? Jakiś czas temu wywołałam sobie ostatnie foty z 2008 r. i wczoraj naszła mnie ochota, by coś z nimi zrobić. Z pierwotnej wersji pozostały jedynie rub-onsowe szwy... No cóż, w praniu zawsze wychodzi inaczej xD. Albumik ma wymiary ok. 15x11 cm.

Stary karton, wycięte z papieru basic grey elementy, karty do gry, napisy z maszyny i epoksydowe literki, koraliki z napisem ('style'), parę ćwieków i dropsów, rub-onsy, kawałek organzowej wstążki w kropki, czarny tusz, zawijasowy stempelek. Wsio.

A teraz lecę, czeka mnie spotkanie trzeciego stopnia z jednym z najgorszych koszmarów - fizyką -.- Życzcie mi szczęścia, żebym wróciła z niego z wszystkimi klepkami na swoim miejscu xDD (tak jakby nadal tam były, ha !).

xoxo

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Cuuudo! Strasznie podoba mi się to zestawienie kolorów ^^ No i Twoje boskie bucisze xD Jak zwykle pięknie! :*

M. :*

Anonimowy pisze...

Suuper x33 Martyna ... Miśka jest chyba za bardzo utalentowana xDD Przyznaj się Misiu ile razy cię mama upuściła jak byłaś mała ?? A może młody ?? nie no joke oczywiście ślicznie jak zawsze x33
K. <3

Kalin pisze...

boski album! kolory, pomysł wszystko!

Anonimowy pisze...

NakedbeachNaked beaches [url=http://www.radioelsembrador.cl/foro/viewtopic.php?f=2&t=18292&p=46759#p46759] naked video clips[/url] Naked art

Anonimowy pisze...

I love by-mea.blogspot.com! Here I always find a lot of helpful information for myself. Thanks you for your work.
Webmaster of http://loveepicentre.com and http://movieszone.eu
Best regards