14 lutego 2009

Walniętynki.

Piątki trzynastego wcale nie są złe xD. Wczoraj spotkało mnie sporo miłych rzeczy. Między innymi odebrałam parę przesyłek, w tym wyczekiwane candy od Koroneczki. Proszę, jakie cuda:


Ponadto, otrzymałam też paczki walentynkowe od Maknety:

I od Minimysz:


Dzięki dziewczyny, taaaakie cuda :*:*
No i ... dostałam (dość przedwcześnie, ale i tak bym się nie mogła doczekać) od mamy mojej kochanej na urodziny wszystkie trzy części 'Zmierzchu' (nareeeszcie ^^). Wiecie, że podobno 'Przed świtem' ma być 5 marca ? Nie jest to sprawdzona informacja, ale jeśli by tak rzeczywiście było, to niezły mi prezent wydawcy na urodziny sprawią ^^^.

No a tak w sprawach tFórczych: wywołałam foty i zabrałam się dziś z rana za wpis do mojego Wędrasia. No i coś takiego wymądziłam:


Hm, dziś Walentynki xD Może nic na ten temat nie powiem xD Osobiście planuję spotkanie w tylko i wyłącznie babskim gronie, no boys xD.
Dobrzz, napiszę jak bd. mieć o czym ;)
xoxo

PS Uwielbiam tę scenę (wpasowałam sie w klimat - piosenka to Valentine's Dance Tango) x333

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mmm... ile boskich rzeczy ^^
Mam nadzieję, że candy sobie w najbliższym czasie wymacam xDD A co do wpisu to przeboski! Wszystko mi się w nim podoba. I ta bibułka, cytaty i oczywiście fotki, których użyłaś ^^

M. :*

Kalin pisze...

Ja bym dosłownie skakała ze szczęscia gdyby PD było 5 marca :) w każdym bądz razie ja ta date widziałam w necie, na allegro jak zamawiałam wszystkie 3 częsci :)

katharinka84 pisze...

Świetny wpis!!!