28 lutego 2009

Collage#4

Pokazuję kolaż zrobiony w zeszłą sobotę na wyzwanie na Scrap Paradise. Tam też zapraszam po więcej szczegółów :) Inspiracją była oczywiście saga Stephenie Meyer. Chciałam umieścić symbole wszystkich książek - są ręce z jabłkiem, przerwana wstążka, szachownica - nie miałam jedynie białych kwiatków, musiałam się więc zadowolić niebieskimi ;) No, nie przedłużając:

Gazety, ścinki papieru Basic Grey, karty do gry, napisy maszynowe, alfabet epoksydowy, czarny tusz, primowe hortensje, oko made by mła, złoty brokat, puncherowe motyle, pasmanteryjne ćwieki, wstążka, ręce z jabłkiem znalezione w gazecie, kawałek szachownicy, cekiny, czarne drobne koraliki.

A na Scrap Paradise niedługo moja notka - serdecznie zapraszam ;)

PS Taaakie cuksy u Costy.
PPS I kolejne ! U Alexls i Martyny ;D
PPPS Na metamorfozach rozdają prezenty wielkanocne :D Między innymi taki piękny wianuszek:

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ajjj, scrap jest przecudny! Już go widziałam milion razy, a i tak nadal tak samo mi sie podoba ;D Notkę na scrap-paradise czytałam, niestety nie mogę jej skomentować, więc tylko tu napiszę: dziewczyny, spisałyście się na medal ;D Każdy scrap inny, ale wszystkie utrzymane w tym samym "zmierzchowym" klimacie ^^ No poprostu jestem pod wrażeniem ;)

M.:*

Anonimowy pisze...

Miśka ! dobrze wiesz , że jestem zakochana w nim <3 liczę na to , że wysilisz się i mi też zrobisz jakiś booski ^^ ... Nie mogę od niego oderwać oczu i muszę to powiedzieć Misiu ... uważam , że to twój najlepszy kolaż jak do tej pory :*
K. | AZ

katharinka84 pisze...

Rewelacyjny kolaż!!!